KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7394444
nr 739 4444
Akvarell
monogramsignerad, soldat, ramens innermått: 41x31
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:46:22
100 kr
250 kr
500 kr
350 kr
450 kr
550 kr
6